A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Daris - A M'nin?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2017

2017-02-10T17:59:13

Këngë e albumit:

"Warmup"


BEJB A M'NIN A M'NIN
N'RRUGEN TEM UM KE DAL SI MIN
BJEB A M'NIN, A M'NIN, A M'NIN
SI DHURAT MA KE FAL VETMIN (2X)
A
TI MKE RA N'SY
UN KOM RA N'TY
TI KE LUJT ME MU
UN KOM LUJT PER TY
TA KOM BESU UN DRYNIN E ZEMRES ME HY
JE KALLXY E KEQE SI KE HY MA KE THY
PER T
JOM KAN I PARI PO KOM DASHT MU KON I FUNDIT
NATEN E FUNDIT
PSE SJE LAJMRU TI?
TJERVE JU KE THAN AI MLUTI
CA KENA BO S'MUNESH MI MLU TI
MENGJESI NA KA QEL NA SHAMPANJA TU QEL
N'AROMEN E NJANI-TJETRIT NA JENA DEH
KOMT MU KAN PREH
SE ME TJETRIN TI JE
SI ME HI N'FLK MU SHPIRTI POM DJEG
BEJB TI MKE DAL MA BITCH SE KARMA
JETEN MA KE BO MA TERR SE NATA
BABY KOM MENU QE ME TY PLAKNA SE T'DASHTA
JO NUK O FER UNE PUTHJE TI ME SHUPLAKA
BEJB A M'NIN A M'NIN
N'RRUGEN TEM UM KE DAL SI MIN
BJEB A M'NIN, A M'NIN, A M'NIN
SI DHURAT MA KE FAL VETMIN (2X)
DIKON QE E KE PUTH, S'MUNESH ME PSHTY
DIKON QE E KE PSHTY, S'MUNESH ME PUTH
DIKON QE E KE DASHT, S'MUNESH ME SHA
DIKON QE E KE SHA, S'MUNESH MI THON TDU
S'MVYN BUZT
NESE S'PREKEN ME TUAT
NUK M'VYN DURT
NESE TI NUK MI KAP
NUK M'VYN VESHT
NESE S'T'NI TU M'THON TEDUA
MUK M'VYN SYT
NESE TY SMUJ ME T'PA
TI KE HUP SHUM BEJB
UN SKOM HUP SEN
E KOM HUP NI NJERI
QE PER MU NUK I DHEM
TI E KE HUP NI NJERI
QE PER TY MENON KUR FLEN
TI E KE HUP NI NJERI
QE PER TY KREJT I LEN
E BEJB, MOS M'VET SE A MUJM MU BASHKU
SE COPAT E ZEMRES NUK MUJN MU BASHKU
MUJNA MU BASHKU KUR M'BASHKOHET ZEMRA MU
BJEB KOM TENTU PO SKOM MUJT AS MI AFRU
BEJB A M'NIN A M'NIN
N'RRUGEN TEM UM KE DAL SI MIN
BJEB A M'NIN, A M'NIN, A M'NIN
SI DHURAT MA KE FAL VETMIN (2X)


Ky tekst u dërgua nga Liridona |Isufi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019