Audio

Daris - Ziliqare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2016

2016-12-30T17:57:15

Këngë e albumit:

"Warmup"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ziliqare" kënduar nga Daris.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Daris i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...