A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Daris - Parameno


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2017

2017-12-29T18:00:01

o parameno
kom nevoj me ty me fol une kohe e pa kohe
paramenou
me nejt me ty ka 2 or,e me fol na me zo,na me zo
me m'kallxu ton diten,diten se ca ke bo
per ty menoj edhe kur po rri me shok

krejt po mvesin dicka tjeter
e un ju foli vec per ty
ti je arsya qe po du mu qu neser
mu kon Happy un kur i celi syt
tu nga per sukses deri 5 n mengjes
nuk kam pas kohe me t'cu sms
folem mire e mos um fol keq se des
mos ma le seen kur t thom mirmengjes

E nese mduhet me shku n’tjeter qytet,shtet ose kontinent
noshta smuj me te thon naten e mire kur t’flen
por dije qe nonstop tkom en men
tu marr me sene trona
per nje jet ma tmire,
e me ti plotesu une ty andrrat
Kur e di sa e madhe o dashnia
Shum e vogel em doket distanca

Ref:
o parameno
kom nevoj me ty me fol une kohe e pa kohe
parameno
me nejt me ty ka 2 or,e me fol na me zo,na me zo
me m'kallxu ton diten,diten se ca ke bo
per ty menoj edhe kur po rri me shok

pse sje tu mkuptu bre
a pe sheh qe duhna mu kon rrugve
merzia e ka forcen e gurve
une ruj n'butsin e durve
Time is moneybaby
we need money baby
A make a money fast
kshuqe baby shihemi se shpejti

duro edhe pak se ki me pa qe ja vlejti
un jam i njejti,fjalt e tjerve lej ti
mos u merzit mos um bertit
Dashnin ti mu mos ma gerdit
E nese se din 100%
Ka me ardh vakti mu pa na perdit
Un e di,qe o veshtir per t'dy
maje men syn ka mu bo mire per t'dy
sonte po pi e po mkallet ky fyt
krejt senet ti dho ndarjen mos ma lyp

Ref:2x
o parameno
kom nevoj me ty me fol une kohe e pa kohe
parameno
me nejt me ty ka 2 or,e me fol na me zo,na me zo
me m'kallxu ton diten,diten se ca ke bo
per ty menoj edhe kur po rri me shok


Ky tekst u dërgua nga Lyrics by: Arkli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019