A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Familja Ime

Familja ime shume e mire,
kur vjen stuhia
Familja eshte diell I dashur.

Kur Familja te do, e do
te do Familja jote,
Ajo do jete ari I pasuris tone,
Familja kujdeset per ne,
Duhet t'i duash Ata qe te duan,
Familja eshte ari I zemeres.

Te do e,kujdeset per ty,
per familjen jemi ari I tyre

- poem written by Darla Cepele


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  19

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019