A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Daut Ahmeti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Daut Ahmeti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 4 Maj 2018, Daut Ahmeti publikon videoklipin "Dëshmitar". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Abaz Selmani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Urim Gashi

Valon Selimi

Adem Tahiri

Bashkimi

Artan Rexha

Jeton Rrudhani

Buqe Shira

Shpend Kerleshi (Pena)

Ismajl Rexha

HI TI


Tags: Daut Ahmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019