Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dava Gjergji - Hidhet Vallja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hidhet vallja vallja e pare vallja e pare hidhet vallja vallja e pare vallja e pare kush vallezon u mloft me ar u mloft me ar kush vallezon u mloft me ar u mloft me ar.

hidhet vallja vallja e dyte vallja e dyte hidhet vallja vallja e dyte vallja e dyte kush s vallezon i plaqin syte i plaqin syte kush s vallezon i plaqin syte i plaqin syte.

hidhet vallja po lun shota po lun shota hidhet vallja po lun shota po lun shota bine dairet dridhet toka dridhet toka bine dairet dridhet toka dridhet toka.

hidhet vallja kanga s nalet kanga s nalet hidhet vallja kanga s nalet kanga s nalet bine tupanat gjemojne malet gjemojne malet bine tupanat gjemojne malet gjemojne malet.


Ky tekst u dërgua nga  ekremi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Dava Gjergji - Hidhet Vallja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhet Vallja".
3. Video është e këngës "Hidhet Vallja", por nuk këndohet nga Dava Gjergji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dava Gjergji:


Komente 0