Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Dreshaj - Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[REF.:]
Driten ke si hana,
Le t’ndricohet nata,
Lem ti heki ato re,
Kur t’pash un u shtanga,
Po t'shoh edhe n'andrra,
Sa e bukur,
Sa e bukur je,

Gjaku rrin si llava,
Menen un e vrava,
Pik ma ke lon, ma ke lon, ma ke lon,
Si ti s’bon mo nona,
Jo nuk bon mo nona,
Per kto un betohna,

Ku je, ku je, ku je,
Ku je, ku je, ku je,
Rash shpejt per ty rrufe,
O ma e bukura mbi ket dhe, ku je,
Ku je, ku je, ku je,
Ku je, ku je, ku je,
Rash shpejt per ty rrufe,
O ma e bukura mbi ket dhe,
Ku je, ku je,

Jo nuk ka as fjal,
Dashnin smuj me nal,
Hajde buzen falma,
Se mo jo nuk duroj,
Nese duhet bohna hajn,
Se puthjen sma ki borgj,
Nese duhet bohna hajn,
Nese duhet bohna hajn,
Nese duhet bohna hajn,

[REF.:]
Ka s’fjal,
Dashnin smuj me nal,
Hajde buzen falma,
Se mo jo nuk duroj,
Nese duhet bohna hajn,
Se puthjen sma ki borgj,
Nese duhet bohna hajn,

[REF.:]
Driten ke si hana,
Le t’ndricohet nata,
Lem ti heki ato re,
Kur t’pash un u shtanga,
Po t'shoh edhe n'andrra,
Sa e bukur,
Sa e bukur je,
Gjaku rrin si llava,
Menen un e vrava,
Pik ma ke lon, ma ke lon, ma ke lon,
Si ti s’bon mo nona,
Jo nuk bon mo nona,
Per kto un betohna,

Ku je, ku je, ku je,
Ku je, ku je, ku je,
Rash shpejt per ty rrufe,
O ma e bukura mbi ket dhe, ku je,
Ku je, ku je, ku je,

Jo nuk ka as fjal,
Dashnin smuj me nal,
Hajde buzen falma,
Se mo jo nuk duroj,
Nese duhet bohna hajn,
Se puthjen sma ki borgj,
Nese duhet bohna hajn,
Nese duhet bohna hajn,
Nese duhet bohna,

Ku je, ku je, ku je,
Ku je, ku je, ku je,
Rash shpejt per ty rrufe,
O ma e bukura mbi ket dhe, ku je,
Ku je, ku je, ku je,
Ku je, ku je, ku je,
Ku je, ku je, ku je,
Ku je.
David Dreshaj
Publikimi: 18/03/2022
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Elinel & David Dreshaj
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Darko Dimitrov
Stylist, Styled: Mira Perisic - Gogic, David Dreshaj
Make-Up, Artist: Vanessa Gjurashaj
Hair Stylist - Styled: Vojin Miranovic, - (Modni Studio Zoran)
Model: Ljubica Medenica
Photographer, Photos, Pictures: Bosko PuricDavid Dreshaj - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga David Dreshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Dreshaj:


Komente 0