A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

David Guetta - Let It Be Me  (Feat. Ava Max)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2018

2018-09-18T17:30:00

Featuring

Ava Max


When you're faded and alone
You need somebody on the phone
Let it be me, let it be me
When she leaves you in the rain
You need a high to kill the pain
Let it be me, let it be me
And I'll show you love the way it supposed to be

Ta-da-da-da, da-da-da-da, da-da-da-ta-da-da-da
Ta-da-da-da, da-da-da-da, da-da-da-ta-da-da-da
Ta-da-da-da, da-da-da-da, da-da-da-ta-da-da-da

Summer days, winded nights
Ride or die right by you side
Killing time till you're ready to see I'm all you need
You're a drunk, you're a fool
I'm a saint, so right for you
When the ship goes down
Look in your dreams, that's where I'll be
'Cause I ne-ne-ne-need you
And I la-la-la-la-love ya
But I wanna-wanna-wanna-wanna
Just stay the night

When you're faded and alone
You need somebody on the phone
Let it be me, let it be me
When she leaves you in the rain
You need a high to kill the pain
Let it be me, let it be me
And I'll show you love the way it supposed to be

Ta-da-da-da, da-da-da-da, da-da-da-ta-da-da-da
Ta-da-da-da, da-da-da-da, da-da-da-ta-da-da-da
Ta-da-da-da, da-da-da-da, da-da-da-ta-da-da-da
And I'll show you love the way it supposed to be

'Cause I ne-ne-ne-need you
And I la-la-la-la-love ya
But I wanna-wanna-wanna-wanna
Just stay the night
And I ne-ne-ne-need you
And I la-la-la-la-love ya
Oh, no-no-no
I won't let you, won't let you go

When you're faded and alone
You need somebody on the phone
Let it be me, let it be me
When she leaves you in the rain
You need a high to kill the pain
Let it be me, let it be me
And I'll show you love the way it supposed to be

Ta-da-da-da, da-da-da-da, da-da-da-ta-da-da-da
And I'll show you love the way it supposed to be
Ta-da-da-da, da-da-da-da, da-da-da-ta-da-da-da
Ta-da-da-da, da-da-da-da, da-da-da-ta-da-da-da
And I'll show you love the way it supposed to be


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019