Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta - Money Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


She don't care
'Bout education
Money is her motivation
He don't live for love and passion
When he can buy
His satisfaction

[Chorus]
Money, Money
Get rich or die tryin'
Money, Money
Get rich or die tryin'
(Repeat)

Get diamonds and celebrity
Be famous or die tryin'
The power, the luxury
Be a star or die tryin'

[Chorus] ]

A driver, a limousine
Be famous or die tryin'
A body guard, some jewelry
Be a star or die tryin'Nuk kemi video për këtë këngë.
David Guetta - Money
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Money".
3. Video është e këngës "Money", por nuk këndohet nga David Guetta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Guetta:


Komente 0