Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dea Duraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Dea Duraku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Festina Kabashi

Shejla Sylejmani

Blorentina Morina

Gresa Hoxha

Era Saraçi

Aulona Deshishku

Albina Sinani

Xhesuida

Sijeta Hoti

Vesa Kiseri

Tags: Dea Duraku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet