A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Trëndafilat E Buzëqeshjes

Katër trëndafilë të kuq
Për çdo mëngjes
Në kopshtin tim çelin

Një për babin
Një për mamanë
Dy për Dean

Katër trëndafilë ndrisin
Për çdo ngjyrë të ylberit
Rreth shtëpisë

E bëhen buzëqeshje
Nën yllin e artë të fatit

- poem written by Dea Halimi


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  7

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019