Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dea Strica - Let Me Be Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tell me something scret about you
something our soul hides in deep
I`m not so good at the small talk
why don`t we let our hearts speak

I see people hiding pain
and it drives them insane
All they seek is validation
See all this is fake, soon you`ll try to break
all the means of separation

Chorus
If you care for me, just let me be
If you care for me, just let me be
In my mystery world, where your eyes can`t see,
And if you care for me, just let me be

Let me be x4
Dea Strica
Publikimi: 06/11/2019


Dea Strica - Let Me Be
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let Me Be".
3. Video është e këngës "Let Me Be", por nuk këndohet nga Dea Strica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dea Strica:


Komente 0