Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dea Xhemaili - Nje Dite E Re Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jooo asgje me ska mbetur
Ndjenja qe ka qen
Ka vdekur tek une dhe ti
Kush eshte fajtor per ndarjen
Ska rendesi
Pse e perjashtuam faljen
Kete nuk e di
Une rrugen time e kam gjetur
Me shpres se zdo te gjej ty

REF
Nje dite e re ne syte e mi
Ka lindur sot sepse nuk je
Nuk je i vetmi ne kete bote
Nje dite e re ne ngjyra po agon tani
Deri me tash une kam paskam pare vec bardh e zi
Vec bardh e zi

Jooo asgje me ska mbetur
Ndjenja qe ka qen
Ka vdekur tek une dhe ti
Kush eshte fajtor per ndarjen
Ska rendesi
Pse e perjashtuam faljen
Kete nuk e di
Une rrugen time e kam gjetur
Me shpres se zdo te gjej ty

REF
Nje dite e re ne syte e mi
Ka lindur sot sepse nuk je
Nuk je i vetmi ne kete bote
Nje dite e re ne ngjyra po agon tani
Deri me tash une kam paskam pare vec bardh e zi
Vec bardh e zi 2x


Ky tekst u dërgua nga BinaDea Xhemaili
Publikimi: 01/07/2011
Festivali: Top Fest 9


Dea Xhemaili - Nje Dite E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dite E Re".
3. Video është e këngës "Nje Dite E Re", por nuk këndohet nga Dea Xhemaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dea Xhemaili:


Komente 0