A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


Tema: Poezi Për Fëmijët

Libri Im

Librin tim shum e dua
se gjithmon ai me meson mua

ju femije mos kembengulni
librin kapeni
e mos e leshoni
por gjithmon lexoni

nota 5 i kam
se libri dituri me dha
andaj o femi
mesoni se libri eshte miku me i miri
dhe kurr mos e harroni

- Debora Shehu


- Poezia u dërgua nga Debora -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  28


teksteshqip.com © 2007 - 2018