Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Deborah Xhako

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Deborah Xhako është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012 filloi të studionte këndimin modern / shpirt / ungjill në Qendrën Ndërkombëtare të Artit "Il Girasole" në Neptun. Ai filloi të performonte në shfaqje të shumta dhe gala në kinema dhe sheshe lokale dhe merr pjesë në praktika të ndryshme trajnuese me artistë dhe mësues të nivelit. Në vitin 2014 ai u regjistrua në Akademinë e arteve pamore dhe muzikore "Synchronos" në Lavinio (RM), dhe studioi teknikë vokale me Maestro Carlo çlirimtarë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lori Delhysa

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Enki

Donjeta Krasniqi

Erisa Dragoshi

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Bora Zemani

Tags: Deborah Xhako


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet