Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shamikuqet - Ani Po Thojn Motrat, Hajde Moj Kunat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde nusja jone o bana temenae o
2x

Gzoje nanen se ka qef me pae o
2x

Ani po thojn motrat o hajde oj kunate o
2x

Vllau jono ka qellu me fate o
2x

Ani thojn vllaznia o oj kunata jone o
2x

Lum per ty qe morre vllaun tone o
2x
Defatoret
Publikimi: 10/12/2022


Shamikuqet - Ani Po Thojn Motrat, Hajde Moj Kunat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Po Thojn Motrat, Hajde Moj Kunat".
3. Video është e këngës "Ani Po Thojn Motrat, Hajde Moj Kunat", por nuk këndohet nga Shamikuqet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Defatoret:


Komente 0