Denada Bare
Denada Bare
Denada Bare
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: e lehtë
Denada Bare është këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Në Shtator 2004, Denada Bare merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Me Ty Prane".

Në Prill 2005, Denada Bare merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Perla".

Në Prill 2005, Denada Bare merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Perla".

Në Qershor 2005, Denada Bare merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Nje Dashuri".

Në Nëntor 2005, Denada Bare merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Me Frymen Tende".

Në vitin 2005, Denada Bare publikon albumin "Princeshe E Dashuruar".

Në Prill 2006, Denada Bare merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Pa Tabu".

Në Nëntor 2006, Denada Bare merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Te Ndjej".

Më datë 2 Gusht 2007, Denada Bare publikon videoklipin "Engjejt Po Zbresin", në bashkëpunim me Elinara Shehu. Me këtë këngë, Denada Bare merr pjesë në Top Fest 4 në vitin 2007.

Më 31 Mars 2008, Denada Bare merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Te Harrosh Nje Idhull".

Në Nëntor 2008, Denada Bare merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Trendafila Te Zinj".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0