Denis Skura
Denis Skura

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Denis Skura është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Në Dhjetor 2021, Denis Skura merr pjesë në Festivali I 60-Të Në Rtsh me këngën "Pse Nuk Flet Mama"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0