A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sa Muaj

Sa muaj kaluan dhe
ato ty nuk te harruan.
Në zemër time të ruajtën,
dhe me shum lot vuajtën.

Mua zemra me thumbon
kur dikush ty te harron.
Tani po pyes veten nese kjo dhimbje kalon.

- poezi nga Denisa Ajeti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019