A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Denisa Dehari
  • Origin:
  •  
  • Age:
  • 17
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
Music genres: Kids

Denisa Dehari is a popular singer. Denisa Dehari vjen nga qyteti i Kercoves dhe meson ne shkollen fillore "Sande Shterijoski". Ajo qe nga mosha e vogel e do muziken dhe ka arritur shume sukses ne festivale per femije.

Në Shtator 2013, Denisa Dehari merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Duam".

Në Korrik 2014, Denisa Dehari merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Trendy".

Në Qershor 2014, Denisa Dehari merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Primadona".

Më datë 6 Janar 2015, Denisa Dehari publikon videoklipin "Nje Sekret".

Më datë 16 Shtator 2015, Denisa Dehari publikon videoklipin "E Diela". Muzika e këngës u punua nga Naim Krasniqi, teksti u shkrua nga Naim Krasniqi.

Në vitin 2018, Denisa Dehari publikon albumin "Primadonna".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019