A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Denisa Dehari - Trendy


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/07/2014

2014-07-26T21:09:27

Song from the album:

"Primadonna"

Participating in

Kosova Fest Kids 2014It's a long time that we try finding the lyrics to "Trendy" sung by Denisa Dehari.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Denisa Dehari attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019