A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Denisa Dehari - Gara


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/03/2018

2018-03-10T17:29:03

Këngë e albumit:

"Primadonna"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Gara" kënduar nga Denisa Dehari.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Gara".
Videoklipi nga Denisa Dehari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vjendita & Ejona Stojkaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Vishu mir me than
vishu vishu special
me shoqe sod do te dal
ne duel kunder djemave rebel
do ti skuqim ne he he hell
he he he hej
se ne do te fitojm
me bukur ne vallxojm he he hell
he he he hej
Ne kete gar esht 3-0 per ne

Ref: Dyshemeja perplot tullumbace kceni vasha nuk jemi pertace cake cake catakat kercasin forcat sot po i mbasim ooooo edhe qjelli perplot tullumbace kceni vasha nuk jemi pertace dum e bum gjymtyret let hidhen zemrat djemave le tju dridhen dridhen

Ne nuk shtyhemi as me grushta as me fjal
ne kemi eleganc ne duel kunder djemave rebel
do ti skuqim ne he he hell he he he hej se ne do te fitojm me bukur ne vallxojm he he hell he he he hej ne kete gar esht 3-0 per ne

ref:Dyshemeja perplot tullumbace kceni vasha nuk jemi pertace cake cake catakat kercasin forcat sot po i mbasim oooooo edhe qjelli perplot tullumbace kceni vasha nuk jemi pertace dum e bum gjymtyret let hidhen zemra djemave le tju dridhet dridhet

ooooooooooooooooooooooo

he he hell he he he hej se ne do te fitojm me bukur ne vallxojm he he hell he he he hej ne kete gar esht 3-0 per ne

ref:Dyshemeja perplot tullumbace kceni vasha nuk jemi pertace cake cake catakat kercasin forcat sot po i mbasim oooooo edhe qjelli perplot tullumbace kceni vasha nuk jemi pertace dum e bum gjymtyret let hidhen zemra djemave le tju dridhet dridhet


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018