Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa - Loti Pikon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

te shoh te ndjej me prane
zemra per ty cdo dite me qan
dhe pse e di se ti je larg
kjo zemer kurr sdo ndaloj
ta kesh te qarte
ref me thuaj a me don
loti pikon zemra rreh
pse me lendon dua ta di une tani
zemra ime po plas nuk e di kur do percas
por ta dish ti shume mire se sjam tip i veshtire
dhe kur ti me veshtron
loti nis e pikon


Ky tekst u dërgua nga Denisa


Publikimi: 30/12/2013Komente 0


Denisa - Loti Pikon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Pikon".
3. Video është e këngës "Loti Pikon", por nuk këndohet nga Denisa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.