Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Deniza Jakupi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Deniza Jakupi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2004, Deniza Jakupi & Teuta Jakupi marrin pjesë në Ylberi 2004 me këngën "Jam Princeshë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erzenita

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Nea Hamza

Erda Bullaku

Rea Rexhepi

Lea Nici

Jona Rada

Vesa Kiseri

Lyra Basha

Tags: Deniza Jakupi, Denisa Jakupi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet