Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Depresioni - T'humba Pa Pritur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'humba Pa Pritur".
3. Video është e këngës "T'humba Pa Pritur", por nuk këndohet nga Depresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Depresioni - T'humba Pa Pritur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/09/2012

2012-09-25T12:46:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'humba Pa Pritur" kënduar nga Depresioni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Depresioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë