Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devis Xherahu Godet Në Shenjë Me Klipin E Ri "Paska Qenë E Shkruar"

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[02-04-2016]
"Paska qenë e shkruar" titullohet kënga më e re e artistit të mirënjohur korçar, Devis Xherahu. Është kjo një këngë që mban firmën e mjeshtrit më të madh të pendës, Jorgo Papingjit, ndërkaq muzika dhe aranzhmani u bë nga Avet Kirizian. Nga ky rreth artistësh, s'kishte si të dilte ndryshe një projekt, ku me këtë Devisi na e bën të ditur se është i një rangu të lartë artistik. Zakonisht veprat artistike flasin vetë, andaj çdo fjalë tjetër që mund të themi do jetë e tepërt.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull