Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devis Xherahu & Eranda Libohova - Parandjenje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parandjenje".
3. Video është e këngës "Parandjenje", por nuk këndohet nga Devis Xherahu & Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Devis Xherahu & Eranda Libohova - Parandjenje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Teksti:

Pandi Laço

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Eranda Libohova

10/12/1998

1998-12-10T16:00:07+00:00Kur te kthehesh perseri
prane meje ti
Fryma jote ngjyrat
do me rizgjoje

dhe atehere Shpirti im
do te rijetoj
parandjenjat jo
nuk me gabojne

Ref.
(nuk te kam ty qe rri prane meje
Mike kam Vetmine
dhe Shoqeri me bejne Dhimbjet
sepse nuk je ti

te gjitha kto e kane nje fund
e kam nje Parandjenje
jo mos me thuaj kur do te vish
me mire surprize te jete )

do te jemi si dikur
vetem une dhe ti
Fatin a do mundem ta ndryshoj
por do kthehemi nje dite
bashke perseri
parandjenjat jo
nuk me gabojne

Ref.
(nuk te kam ty qe rri prane meje
Mike kam Vetmine
dhe Shoqeri me bejne Dhimbjet
sepse nuk je ti

te gjitha kto e kane nje fund
e kam nje Parandjenje
jo mos me thuaj kur do te vish
me mire surprize te jete )


Ky tekst u dërgua nga Luan Opri
Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet