Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Devis Xherahu - Cmenduri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cmenduri".
3. Video është e këngës "Cmenduri", por nuk këndohet nga Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Devis Xherahu - Cmenduri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

10/12/1998

1998-12-10T16:00:07+01:00Këtë mbrëmje,dua të dëfrej
me alkool, unë edhe ti
sekretin do ta gjej
Do të çmendem edhe djellin
në tokë ty do ta zbres
Sot me ty dua të dehem
deri në mëngjes

Refreni:

Çmenduri në plazh un edhe ti
Çmenduri vërtet një mrekulli
Çmenduri k'të nat dua të pi
Çmenduriiiii

Refren 2 :

Asgjë nuk ka rëndësi
më jep dhe pak të pi
Të lutem pi dhe ti
Deri në çmenduri
(Në plazh un edhe ti)

Nuk më duhet, bota se çfar thot
Le të flasin, sa të duan
nuk më bëhet vonë
Do të çmendem edhe djellin
në tokë ty do ta zbres
Sot me ty dua të dehem deri në mëngjes

Ref. Çmenduri.....në plazh un edhe ti....


Ky tekst u dërgua nga Erin Shaholli
Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë