Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devis Xherahu - Zarar...

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zarar...".
3. Video është e këngës "Zarar...", por nuk këndohet nga Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Devis Xherahu - Zarar...  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Gent Myftaraj

Komente

Asnjë Koment

07/07/2018

2018-07-07T12:00:04+00:00KUDO QE SHKOJ PERHERE ME SHFAQESH TI,
TE TE HARROJ NUK KA KURRE MUNDESI,
ME THONE TE TJERET PER MUA TI MENDON,
KOHA PA TY JO NUK KALON,
NJE FJALE SIKUR T'MA THOJE
TA DIJA A ME DOJE,
CDO GJE DO BEJA PER TY

REF. 2x:
SA HERE UN TE SHIKOJ ME BEN ZARAR
ME BEN ZARAR
ME BEN ZARAR

TE DY ME FAJ JEMI UNE DHE TI,
QE E SHKATERUAM KETE DASHURI,
GENJEJ UN VEHTEN
DHE THEM NUK ME MUNGON,
KOHA PA TY JO NUK KALON,
NJE FJALE SIKUR TMA THOJE,
TA DIJA A ME DOJE,
CDO GJE DO BEJA PER TY

REF. 2x:
SA HERE UN TE SHIKOJ ME BEN ZARAR
ME BEN ZARAR
ME BEN ZARAR


Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet