A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Devis Xherahu - A Me Degjon?  (Feat. Delinda Disha)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/06/2019

2019-06-10T17:00:07

Featuring

Delinda Disha

Music:

Devis Xherahu

Lyrics:

Delinda Disha

Lyrics:

Jorgo Papingji

Arrangement:

De Vox

Video Production:

DArt Channel


[Devis Xherahu:]
Po ta dije sa te dua
te dua, te dua
Nuk do rrije dot pa mua
Ti pa mua, Ti pa mua

Ike, krejt papritur ti ike
Nuk e di pse s'me prite
thelle ne zemer me godite
Thuaj, ti te lutem me thuaj
pse me bere te vuaj
Kemi ngelur dy te huaj

2x
Sa me mungon
A me degjon?
Sot zemra ime te kerkon

[REF. 2x:]
Po ta dije sa te dua
te dua, te dua
Nuk do rrije dot pa mua
Ti pa mua, Ti pa mua

[Delinda Disha:]
Papritur ika une djale
Papritur erdha une djale
Dashurine ti nuk ma fale
Vete me ke largu, yeah
Po ta jap prape ty nji shanc
Hidhe edhe tu nji hap
Guxo edhe ti n'dashni
Uh la la la, baby

[Devis Xherahu:]
Sa me mungon
A me degjon?
Sot zemra ime te kerkon
Sa me mungon
A me degjon?
Sot zemra ime te kerkon

[REF. 2x:]
Po ta dije sa te dua
te dua, te dua
Nuk do rrije dot pa mua
Ti pa mua, Ti pa mua

e-Cards (1)

U krijua nga Xhemi 2019-06-11 10:24:50
Po ta dije sa të dua
Të dua, të dua
Nuk do rrije dot pa mua
Ti pa mua, ti pa mua

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019