Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devis - Like
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Like".
3. Video është e këngës "Like", por nuk këndohet nga Devis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Devis - Like Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

28/05/2020

2020-05-28T15:00:11+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Like" kënduar nga Devis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Video Produksioni: MAX Production

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lea Muharremi - Like

Une jam Lea
vajze me shume kulture
m`pelqen ti ndrroj stilet
e te dukem cool

cool te dukem ne qytet
cool edhe ne shkolle
fotos time ne facebook
te gjithe like t`ja bajne

Like ne shkolle like ne qytet
pelqejne stilin tim
komentet per ore e cast
ne facebook me vine

Jam qekjo qe jam
dhe cool du me mbet
shopingun e dua shume
blej dhe n`internet.

Mergim Gojani (Gimi) & Johnny - Like

ME MOBIL QDO DIT NE DOR
KOMENTON TI PER QDO ORE
LIKE ATY E LIKE KETU
UNE I SHKRETI TUJ PUNU

KTHEHEM VON NE SHTEPI
MEZI PRES TE RRI ME TY
POR TI NUK KE KOHE PER MU
SE FACEBOOK TE KA TRANU

Ti dashnin tash e ke gjet
Qka po lyp ne internet
Mua krejt me ke harru
Se Facebook te ka tranu...

O te raft pika moj Katile
Kush ta mesoi ket send
U prish Mahalla u prish Qyteti
Moj nafaka jem.

Mentor Kurtishi - Like

Me një like fillon e me fjal vashdon
Se di kur mbaron,24 ore kur me ty
me fol nuk po te duket vonë

2 ref.
Si je a je mirë , mirë faleminderit
Me një djalë facebook të zen pika e sherrit

Hajde me një like , hajde me një fjalë
Ti për pak s'mundesh me dalë ,24 orë
kur me ty me fol nuk po të duket vonë

4 ref.
Si je a je mirë ,mirë faleminderit
Me një djalë facebook të zen pika e sherrit
Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë