Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dhurata Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  408
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Dhurata Ahmetaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Dhurata është këngëtare shqiptare e zhanrit "RnB". Sharmi dhe eleganca, zëri e karakteri i fuqishëm – kur flasim për këto tipare, atëherë menjëherë në mendje kemi këngëtaren, që gjithmonë është komplimentuar për dukjen e saj ekstravagante. Fëmijërinë e kaloi në Prizren, pranë familjes së saj. Në shkollë ishte një prej nxënësve më të dalluara, duke pasur sukses të shkëlqyer në të gjitha lëndët. Ajo është dalluar si një vajzë e zgjuar, por jo vetëm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

117 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareDhurata (2014)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

22
5
0
0
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Berisha

Era Istrefi

Argjentina Ramosaj

Linda Halimi

Elhaida Dani

Xhensila Myrtezaj

Ava Max

Kejsi Tola

Samanta Karavella

Greta Koçi

Tags: Dhurata Ahmetaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet