Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj U Bë Për Spital

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[13-02-2016]
Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka nisur punimet për këngën e saj më të re e cila do të publikohet shumë shpejt, e ndërsa inçizimin e këngës është duke e bërë tek Room6.

Por për fat të keq kjo javë nuk ka nisur edhe aq mirë për këngëtaren, pasi një helmim i shkaktuar tek këngëtarja ka bërë që ajo të shtrohet në spital.

Megjithatë ajo tashmë ndjehet më mirë dhe është gati të përfundojë së inçizuari këngën e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0