Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Dora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  3393
  • Vendlindja:
  • Nurnberg 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Dhurata Dora është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe reggae. Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi ne Nurenberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen. Shkollen fillore e ka perfunduar ne qytetit e Furthit. Dhurata ka kënduar edhe ne Gjermani me emrin, Dora. Kjo ishte arsyeja që Dhuraten tani të gjithë e njohin si Dhurata Dora. Tani Dhurata gjendet me shume ne Kosove per shkak te agazhimeve te shumta muzikore. Edhe pse ajo është e re në industrinë e muzikës ka arritur që për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

MAX Production

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Komente

494 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (151)

15
12
32
43
45
19
24
12
28
22
25
33
20
21
13
25
12
3
40
64

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Argjentina Ramosaj

Era Istrefi

Klea Huta

Ava Max

Orinda Huta

Anxhela Peristeri

Bleona Qereti

Leonora Jakupi

Alberie Hadergjonaj

Genta Ismajli

Tags: Dhurata Dora, Dhurata Murturi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet