A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Vete Kerkove ➡ You Asked For That

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ceta


Vete Kerkove

hmmmmm hmmmm yeah
i just want to tell you something with this song

Listen!

gjeje tjetren ma nuk ec keshtu oh
kur te kthehesh sdo me gjesh ketu ouw ouw
cdo gje mori fund tash nuk ka kthim
sishte dashuri ishte vetem nje gabim mmh

ref:
ndoooooshta ndarja do jet me mir
per te dy
vet e deshte vet kerkove tash nuk ka kthim
veten tonde e mashtrove bere nje gabiiim
pse te deshta e lejova ishte faji im
po mo sdo gaboj nga ty mora mesim

tash me gjithqka mes nesh perfundon
secili jeten e vet e vazhdon
une e vrejta qe po me tradhton
ti sa dush lufto qka nuk shkon nuk shkon

ref:
ndoooshta ndarja do jet ma mir oohoo per te dy
vet e deshte vet kerkove tash nuk ka kthim
veten tonde e mashtrove bere nje gabim
pse te deshta e lejova ishte faji im
po u nme sdo tgaboj nga ty mora mesiiim

do te jem shum ma mir pa ty
edhe pse shum do te me mungosh
pse e le zemren me thy kshtu qe shko ku une me nuk te shoo

vet e deshte vet kerkove tash nuk ka kthim
veten tonde e mashtrove bere nje gabim
pse te deshta e lejova ishte faji im
po mo sdo gaboj nga ty mora mesim


You Asked For That

hmmmmm hmmmm yeah
i just want to tell you something with this song

Listen!

find another this isn't working out
when you come back I won't be here
everything it's over now there is no turning back
it wasn't love it was just a mistake

ref
maybe braking up will be the best thing
for both
you wanted this your self, you asked for it yourself
you lied to your self,made a mistake
why I loved you and let you it was my fault
but I want do that mistake again I got my lesson from you

now everything between us is over
ever one is on his way
I noticed you were cheating on me
you can fight all you want when something isn't working it's just not working out

ref
maybe braking up will be the best thing
for both
you wanted your self you asked for it yourself
you lied to your self,made a mistake
why I loved you and let you it was my fault
but I want do that mistake again I got my lesson from you

I'll be better of without you
even though I'll miss you
why did you let my heart get broken ,so go where I'll never see you

you wanted this your self, you asked for it yourself
you lied to your self,made a mistake
why I loved you and let you it was my fault
but I want do that mistake again I got my lesson from you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019