A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Game Over ➡ Game Over

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ceta


Game Over

Heey Player afrohesh pak ma ngat
e ki ndru stilin je vesh me tesha kat
Ja nis me fol shum kishe diqka mem tregu
Fol knej e anej shkon tu filozofu

Jo jo veq vazhdo se une jam tut ngu
Po shum je gabim se kto fore s'shkojn me mu
Bon stila shum gjeste vaxhdon me komplimente
Kujton qe se di qe ti je shum fake man

STOP IT! Se une koh per ty nuk kom
Loja jote ktu mbaron (x2)

This is for my ladys all over the world
Dont let him take your heart
Dont let him cause it hurts
Dont give him a chance
Dont believe every word
So playaz dont u know what it means to play with the girls OU (x2)

Yup playboy tash ik e lem rahat
Sjom sikur tjera un ty ta boj SHAHMAT
Kujton ti per veti qe je ma i miri nbot
Ey zbrit pak prej qiellit e ec neper tok

NoNo playa ti smun mu mem mashtru
Foret qe i thua besom un i kom shkru
Sum bon mu perveti E di mir kush je ti
Femna me nje gisht mun ta udhheq nje mbreti

STOP IT! Se une koh per ty nuk kom
Loja jote ktu mbaron (x2)

This is for my ladys all over the world
Dont let him take your heart
Dont let him cause it hurts
Dont give him a chance
Dont believe every word
So playaz dont u know what it means to play with the girls OU (x2)

STOP IT! Se une koh per ty nuk kom
Loja jote ktu mbaron (x2)

This is for my ladys all over the world
Dont let him take your heart
Dont let him cause it hurts
Dont give him a chance
Dont believe every word
So playaz dont u know what it means to play with the girls OU (x2)


Game Over

hey player can you come a little closer
you've changed your style,
are dressed with new clothes
here you start talking too much,
you've got something to show me
you talk here and there, just philosophizing

no no just keep going 'cause I'm hearing
but you're so wrong 'cause I don't bite those lies
you're making some gestures, going on with the compliments
think I don't know that you're such a fake man

stop it! 'cause I don't have time for you
your game is over here

This is for my ladies all over the world
Don't let him take your heart
Don't let him cause it hurts
Don't give him a chance
Don't believe every word
So please don't u know what it means to play with the girls OU (x2)

yeah playboy now go and leave me alone
I'm not like the others ,I can make checkmate to you
you think you're the best in the world
hey come down from the sky and walk on earth

no no player you can't trick me
believe me I've written the lies you're saying
you can make me yours I know who you are
the woman can use a king with only one finger

stop it! 'cause I don't have time for you
your game is over here

This is for my ladies all over the world
Don't let him take your heart
Don't let him cause it hurts
Don't give him a chance
Don't believe every word
So please don't u know what it means to play with the girls OU (x2)

stop it! 'cause I don't have time for you
your game is over here

This is for my ladies all over the world
Don't let him take your heart
Don't let him cause it hurts
Don't give him a chance
Don't believe every word
So please don't u know what it means to play with the girls OU (x2)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019