A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Numrin E Ri ➡ Neue Nummer

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  9

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Dhurata Dora


Numrin E Ri

Numrin e ri, jo nuk ta dho
Venet ku rri mos hajde ti mo
Nese msheh nrrug, drejtimin ndrro
Rrugen e njejt nuk e kena mo
Femnen e re, e kishe bo
E kishe bo ama spo mvyn krejt gjo
E aromen tem ski me ni ski me ni ski me ni mo

Te un sbon mo pjese kqyr niher cka ke shti n'mes nesh
Se e vetmja shpres iki kur ike ti (2x)

Se zemren ta kom fal
Ta kom fal ta kom fal
E ti e more djal
More djal more djal (2x)

What u want, what u want, what you wanna do now? (2x)
Cka po thu tash, cka po thu tash
Let it go let it go se ka kalu tash
Cka po thu tash? Ski cka thu tash
Let it go let it go let it go

Te un sbon mo pjese kqyr niher cka ke shti n'mes nesh
Se e vetmja shpres iki kur ike ti (2x)

Se zemren ta kom fal
Ta kom fal ta kom fal
E ti e more djal
More djal more djal (2x)

Cka po thu tash, cka po thu tash
Let it go let it go se ka kalu tash
Cka po thu tash? Ski cka thu tash
Let it go let it go let it go
What u want, what u want, what you wanna do now? (2x)


Neue Nummer

Meine neue Nummer, nein, gebe ich dir nicht
Halt dich fern von den Orten, an denen ich mich aufhalte,
Wenn du mich, auf der Straße siehst, änder deinen Weg
Wir gehen nicht mehr denselben Weg
Du hast eine Neue gefunden,
Aber sie ist zu nichts zu gebrauchen.
Und meinen Duft wirst du nicht riechen, wirst du nicht riechen, wirst du nicht mehr riechen
In meinem Leben spielst du keine Rolle mehr.
Schau einmal, was du zwischen uns angerichtet hast.
Denn die einzige Hoffnung ging, als du gingst (2x)
Denn mein Herz habe ich dir geschenkt,
Habe ich dir geschenkt, habe ich dir geschenkt
Und du hast es genommen Junge,
genommen Junge, genommen Junge.
Was willst du, was willst du, was willst du jetzt tun? (2x)
Was sagst du jetzt, was sagst du jetzt?
Lass es los, lass es los, denn jetzt ist es vorbei.
Was sagst du jetzt? Jetzt hast du nichts mehr zu sagen.
Lass es los, lass es los, lass es los
In meinem Leben spielst du keine Rolle mehr.
Schau einmal, was du zwischen uns angerichtet hast.
Denn die einzige Hoffnung ging, als du gingst (2x)
Denn mein Herz habe ich dir geschenkt,
Habe ich dir geschenkt, habe ich dir geschenkt
Und du hast es genommen Junge,
genommen Junge, genommen Junge. (2x)
Was sagst du jetzt, was sagst du jetzt?
Lass es los, lass es los, denn jetzt ist es vorbei.
Was sagst du jetzt? Jetzt hast du nichts mehr zu sagen.
Lass es los, lass es los, lass es los
Was willst du, was willst du, was willst du jetzt tun?
Was willst du, was willst du, was willst du jetzt tun?

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019