A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Numrin E Ri ➡ Νέος Αριθμός

 Shqip ➡  Greqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Infiity13


Numrin E Ri

Numrin e ri, jo nuk ta dho
Venet ku rri mos hajde ti mo
Nese msheh nrrug, drejtimin ndrro
Rrugen e njejt nuk e kena mo
Femnen e re, e kishe bo
E kishe bo ama spo mvyn krejt gjo
E aromen tem ski me ni ski me ni ski me ni mo

Te un sbon mo pjese kqyr niher cka ke shti n'mes nesh
Se e vetmja shpres iki kur ike ti (2x)

Se zemren ta kom fal
Ta kom fal ta kom fal
E ti e more djal
More djal more djal (2x)

What u want, what u want, what you wanna do now? (2x)
Cka po thu tash, cka po thu tash
Let it go let it go se ka kalu tash
Cka po thu tash? Ski cka thu tash
Let it go let it go let it go

Te un sbon mo pjese kqyr niher cka ke shti n'mes nesh
Se e vetmja shpres iki kur ike ti (2x)

Se zemren ta kom fal
Ta kom fal ta kom fal
E ti e more djal
More djal more djal (2x)

Cka po thu tash, cka po thu tash
Let it go let it go se ka kalu tash
Cka po thu tash? Ski cka thu tash
Let it go let it go let it go
What u want, what u want, what you wanna do now? (2x)


Νέος Αριθμός

Τον νέο μου αριθμό,δεν θα στον δώσω
στα μέρη που πάω,μην έρχεσαι πια
αν με δεις στο δρόμο,άλλαξε πορεία
δεν ακολουθούμε πια τον ίδιο δρόμο
έχεις καινούρια κοπέλα,έχεις εκείνη
έχεις εκείνη,αλλά σου είναι άχρηστη
και το αρωμά μου δεν θα μυρίζεις πια,δεν θα μυρίζεις πια

Δεν αποτελεις πια μέρος της ζωής μου
απλα κοίτα τι προκάλεσες αναμεσά μας
διότι η μοναδική ελπίδα που είχε απομείνει,έφυγε όταν έφυγες εσύ (2x)

Διότι σου έδωσα την καρδιά μου
την έδωσα σε σένα,την έδωσα σε σένα
και εσύ την πήρες αγόρι
την πήρες αγόρι,την πήρες αγόρι

Τι θες ,τι θες,τι θες να κάνεις τώρα?
(2x)
τι λες τώρα? τι λες τώρα?
άστο,άστο,γιατί τώρα πια τελειωσε
τι λες τώρα? δεν υπάρχει τίποτε άλλο να πεις
άστο,άστο άστο

Δεν αποτελεις πια μέρος της ζωής μου
απλα κοίτα τι προκάλεσες αναμεσά μας
διότι η μοναδική ελπίδα που είχε απομείνει,έφυγε όταν έφυγες εσύ (2x)

Διότι σου έδωσα την καρδιά μου
την έδωσα σε σένα,την έδωσα σε σένα
και εσύ την πήρες αγόρι
την πήρες αγόρι,την πήρες αγόρι (2x)

Τι λες τώρα? τι λες τώρα?
άστο,άστο,γιατί τώρα πια τελειωσε
τι λες τώρα? δεν υπάρχει τίποτε άλλο να πεις
άστο,άστο άστο
Τι θες ,τι θες,τι θες να κάνεις τώρα?
Τι θες ,τι θες,τι θες να κάνεις τώρα?

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019