A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Veq Ty ➡ Sadece Sana

 Shqip ➡  Turqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ermal2000


Veq Ty

So tu ma ni
So tu ma ni
Lej ata qka thojn
Vec ty po du du du du du
Vec ty pot du du du du du

So tu ma ni
So tu ma ni
Ata skan qka thojn
Vec ty po tdu du du du du
Vec ty po tdu du du du du

Nese e nin veten posht un tngrehi nalt
Nese je najher nervoz t'shti me kesh ty prap
A po don mem pa ski nevoj dy her mem vet
E ki krahun tem gjithmon ti mun mu mshtet se

Me a say
Goten sonte veq per ty e thej
Dont run away
Ama ni kiss boy ama ni kiss ej

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref.

Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk


Sadece Sana

Umrumda değil
Umrumda değil
Onların dediklerine aldırma
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum

Umrumda değil
Umrumda değil
Onların diyecek birşeyi yok
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum

Eğer kendini aşağıda hissedersen seni yukarı çekerim
Eğer sinirlisen seni güldürmeyi bilirim
Beni görmek mi istiyorsun iki kez sormana gerek yok
Benim kolum herzaman burada başını yaslayabilirsin

Bir şey diyeğim
Bardağı bu akşam sadece senin için kırarım
Kaçma
Bir öpücük ver, bir öpücük ey

Bebeğim biliyormusun herzaman seninle olmak istiyorum
Hayır bekleyecek birşey yok artık
Hadi beraber olalım biz ikimiz

Umrumda değil
Umrumda değil
Onların dediklerine aldırma
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum

Umrumda değil
Umrumda değil
Onların diyecek birşeyi yok
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum

Bebeğim bana gel
Nereye gittiğimizi biliyoruz
Hadi biraz daha kalalım
Hadi hadi biraz daha kalalım
Bebeğim bana gel
Nereye gittiğimizi biliyoruz
Beraber olmak için yaratıldık
Beraber olmak için yaratıldık

Bebeğim biliyormusun herzaman seninle olmak istiyorum
Hayır bekleyecek birşey yok artık
Hadi beraber olalım biz ikimiz

Umrumda değil
Umrumda değil
Onların dediklerine aldırma
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum

Umrumda değil
Umrumda değil
Onların diyecek birşeyi yok
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum
Sadece seni istiyorum istiyorum istiyorum

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019