A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora & Dj Geek

Ayo ➡ Α-γιο

 Shqip ➡  Greqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Infiity13


Ayo

[INTRO]
Hey ooh
Dhurata Dora in the place yo
Yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Merri kta celsa
Hiqmu qafe
As mos t'shkon n'men me m'thirr mo per kafe
Boll, boll, boll mo me llafe
Kom dal me cika, pa u knaq s'kena qare
Ah, ah, Dj Geek
Kanga jon pe shtin menen me livrit
Krejt, krejt, krejt mas neve jon ka vijn
Yup, yup, yup kush jena na e dijn
Kena patika sonte kena math take
Nuk jena tu ja pa fundin ksaj nate
Bojna ca dojna neve nuk na vjen marre
U bo shum nxeht kshtu qe celi dritaret

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up

Mos rri nervoz, s'ki pse
E di qe je gati, gati, baby
E pina edhe njo, si dje
You know that I got it, got it, babe

Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that
Make your booty wine like dat
Make your booty
Make your booty wine like that

Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena, hajde ti knena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati, gati, na, na jena
Gati na jena
Yeah-yey

[REFRENI]x2
A ayo ayo ayo
Ty po t'shoh vec ty po t'shoh
A ayo ayo ayo
We goin' up n'up
We goin' up n'up


Α-γιο

[Εισαγωγή]
Εη, ουου
Η Δουράτα Ντόρα είναι στον χώρο, γιο
ναι

Ρεφραιν (X2)
α-γιο α-γιο α-γιο
σε κοιτώ, κοιτώ μόνο εσένα
α-γιο α-γιο α-γιο
πάμε όλο και ψηλότερα
πάμε όλο και ψηλότερα

Πάρε αυτα τα κλειδια
φύγε μακριά απο μένα
μη σκεφτείς να με πάρεις τηλέφωνο ούτε για ενα καφέ
αρκετά αρκετά μίλησες, σταμάτα
εχω βγεί έξω με τα κορίτσια,δεν υπάρχει περίπτωση να μην διασκεδάσουμε
α α DJ Geek
το τραγούδι μας ξετρελαίνει
όλοι,όλοι έρχονται πίσω μας
ναι ναι ναι ξέρουν ποιοι είμαστε
έχουμε πάρτι απόψε εχουμε ένα τέστ
δεν μπορούμε να δούμε το τελος αυτης της νύχτας
κάνουμε ότι θέλουμε, δεν ντρεπόμαστε
κάνει πολύ ζέστη, άνοιξε τα παράθυρα

Κούνα το σώμα σου,κάπως έτσι, όπως το κρασί
κούνα το σώμα σου
Κούνα το σώμα σου,κάπως έτσι, όπως το κρασί
Κούνα το σώμα σου,κάπως έτσι, όπως το κρασί
Κούνα το σώμα σου
Κούνα το σώμα σου,κάπως έτσι, όπως το κρασί

Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε, πάμε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε, πάμε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
έτοιμοι είμαστε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
έτοιμοι είμαστε
ναι-ναι

Ρεφραιν (X2)
α-γιο α-γιο α-γιο
σε κοιτώ, κοιτώ μόνο εσένα
α-γιο α-γιο α-γιο
πάμε όλο και ψηλότερα
πάμε όλο και ψηλότερα

Μην είσαι αγχωμένος,κανένας λόγος δεν υπάρχει
ξέρω πως είσαι έτοιμος,έτοιμος μωρό μου
ας πιούμε ακόμα λίγο,σαν χθες
ξέρεις πως το χω,το χω μωρό μου

Κούνα το σώμα σου,κάπως έτσι, όπως το κρασί
κούνα το σώμα σου
Κούνα το σώμα σου,κάπως έτσι, όπως το κρασί
Κούνα το σώμα σου,κάπως έτσι, όπως το κρασί
Κούνα το σώμα σου
Κούνα το σώμα σου,κάπως έτσι, όπως το κρασί

Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε, πάμε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε, πάμε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
έτοιμοι είμαστε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
Έτοιμοι,έτοιμοι είμαστε
έτοιμοι είμαστε
ναι-ναι

Ρεφραιν (X2)
α-γιο α-γιο α-γιο
σε κοιτώ, κοιτώ μόνο εσένα
α-γιο α-γιο α-γιο
πάμε όλο και ψηλότερα
πάμε όλο και ψηλότερα

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019