A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Kesh Kesh ➡ Laugh Laugh

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Mbp


Kesh Kesh

Hmm STOP! Je tu m'qit prej kontrollës
s'po t'besoj kurrgjo qe po t'del prej gojës
pak para se me ja nis ti ksaj lojes
u dasht me ditë me kon ki pun

Ke menu sa let me shku te ajo vet
E mu kthy te un apet
ama jo me mu sta qet
djalo mbledhi mend
i poshter?.. ani nasht
veç kurrgjo se m'ke bo ti
Ça muj me t'bo pak me dashtë

Po don fajin me ma lon
ama un faj nuk kam
problemi ti je kon qata
ama un faj nuk t'kam

2x
S'e di ku je msu ama jo me ket qik
jo me ket qik, jo, jo me ket qik
s'e di ku je msu ama not with this chick
not with this chick, no, not with this chick

REF.:
Sot ti kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
tuj kesh, kesh, kesh
ki me pa qysh esht pa mu
Kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
tuj kesh, tuj kesh

Je tranu krejt
qysh e lype zemer e ke gjet
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet
asniher se dite sa kom vlejt
ma mir leje krejt
Je tranu krejt
qysh e lype zemer e ke gjet
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet
tjeter kush ka me dit sa un vlej
www.teksteshqip.com
ma mir leje krejt

2x
S'e di ku je msu ama jo me ket qik
jo me ket qik, jo, jo me ket qik
s'e di ku je msu ama not with this chick
not with this chick, no, not with this chick

REF.:
Sot ti kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
ti kesh, kesh, kesh
ki me pa qysh esht pa mu
Kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
ti kesh, ti kesh

aaaa aaaa
aaa aaaa


Laugh Laugh

Hmm STOP! You get me out of control
I don't believe anything coming out of your mouth
Before you began playing this game
you should have thought a little with who you mess around

You thought it would be that easy to get to her alone
than coming back to me
but no, it won't work with me
Boy get your mind together
sneaky but whatever
You didn't hurt me
like I can hurt you easily only if I want

You want to blame me
but it ain't my fault
You were the problem
and it ain't my fault

2x
I don't know where you have learned that but not with this girl
not with this girl, no, not with this girl
I don't know where you have learned that but not with this chick
not with this girl, no, not with this chick

REF:
Today you laugh, laugh, laugh
but you will return crying to me
you laugh, laugh, laugh
you will see how things are without me
laugh, laugh, laugh
but you'll return crying to me
just laugh, just laugh

You're totally mad
you got what you needed sweetheart
I tell you that you'll be left over alone
You never knew who much I appreciated you
you better just stop with everything
You're totally mad
you got what you needed sweetheart
I tell you that you'll be left over alone
You never knew who much I appreciated you
you better just stop with everything

2x
I don't know where you have learned that but not with this girl
not with this girl, no, not with this girl
I don't know where you have learned that but not with this chick
not with this girl, no, not with this chick

REF:
Today you laugh, laugh, laugh
but you will return crying to me
you laugh, laugh, laugh
you will see how things are without me
laugh, laugh, laugh
but you'll return crying to me
just laugh, just laugh

aaaa aaaa
aaa aaaa

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019