A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Kesh Kesh ➡ Razi Razi

 Shqip ➡  Rumanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Dan


Kesh Kesh

Hmm STOP! Je tu m'qit prej kontrollës
s'po t'besoj kurrgjo qe po t'del prej gojës
pak para se me ja nis ti ksaj lojes
u dasht me ditë me kon ki pun

Ke menu sa let me shku te ajo vet
E mu kthy te un apet
ama jo me mu sta qet
djalo mbledhi mend
i poshter?.. ani nasht
veç kurrgjo se m'ke bo ti
Ça muj me t'bo pak me dashtë

Po don fajin me ma lon
ama un faj nuk kam
problemi ti je kon qata
ama un faj nuk t'kam

2x
S'e di ku je msu ama jo me ket qik
jo me ket qik, jo, jo me ket qik
s'e di ku je msu ama not with this chick
not with this chick, no, not with this chick

REF.:
Sot ti kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
tuj kesh, kesh, kesh
ki me pa qysh esht pa mu
Kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
tuj kesh, tuj kesh

Je tranu krejt
qysh e lype zemer e ke gjet
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet
asniher se dite sa kom vlejt
ma mir leje krejt
Je tranu krejt
qysh e lype zemer e ke gjet
po t'kallxoj qe vet ti ki me mbet
tjeter kush ka me dit sa un vlej
www.teksteshqip.com
ma mir leje krejt

2x
S'e di ku je msu ama jo me ket qik
jo me ket qik, jo, jo me ket qik
s'e di ku je msu ama not with this chick
not with this chick, no, not with this chick

REF.:
Sot ti kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
ti kesh, kesh, kesh
ki me pa qysh esht pa mu
Kesh, kesh, kesh
veq ki me u kthy tu kajt te un
ti kesh, ti kesh

aaaa aaaa
aaa aaaa


Razi Razi

Opriti-va! M-ai scapat de sub control
cred ca iese ceva din gura ta.
Inainte de a incepe sa joci acest joc
trebuie sa te gandesti putin cu cine te pui langa

Ai crezut că ar fi atât de ușor să ajungi la ea
decat sa te intorci la mine
Dar nu. Nu va merge cu mine.
Baiete, aduna-ti mintea
viclean,dar orice
Nu m-ai ranit
de parca te-as putea rani usor doar daca as vrea

Vrei sa dai vina pe mine
Dar nu e vina mea
Tu ai fost problema
si nu e vine mea

2x
Nu stiu unde ai invatat asta,dar nu cu fata asta
Nu cu fata asta.Nu nu cu fata asta.
Nu stiu unde ai invatat asta, dar nu cu gagica asta
Nu cu fata asta,nu.Nu cu tipa asta.

REF.:
Astazi razi,razi,rade
Dar te vei intoarce plangand la mine
razi,razi,rade
vei vedea cum stau lucrurile fara mine.
rade,rade,rade
Dar te vei intoarce plangand la mine
doar razi,doar razi

Esti complet nebun
Ai primit ceea ce ai nevoie de la iubita
Iti spun ca vei fi lasat singur.
Nu ai stiut niciodata cine dar te-am apreciat
mai bine te-ai opri cu totul.

2x
Nu stiu unde ai invatat asta,dar nu cu fata asta
Nu cu fata asta.Nu nu cu fata asta.
Nu stiu unde ai invatat asta, dar nu cu gagica asta
Nu cu fata asta,nu.Nu cu tipa asta.

REF.:
Astazi razi,razi,rade
Dar te vei intoarce plangand la mine
razi,razi,rade
vei vedea cum stau lucrurile fara mine.
rade,rade,rade
Dar te vei intoarce plangand la mine
doar razi,doar razi

aaaa aaaa
aaa aaaa

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019