A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  3159
  • Vendlindja:
  • Nurnberg 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Dhurata Dora është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe reggae. Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi ne Nurenberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen. Shkollen fillore e ka perfunduar ne qytetit e Furthit. Dhurata ka kënduar edhe ne Gjermani me emrin, Dora. Kjo ishte arsyeja që Dhuraten tani të gjithë e njohin si Dhurata Dora. Tani Dhurata gjendet me shume ne Kosove per shkak te agazhimeve te shumta muzikore. Edhe pse ajo është e re në industrinë e muzikës ka arritur që për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

43 🔥🔥

Anëtare e labelit

MAX Production

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Zemër
Trendafil
Jake Jake
Kesh Kesh
Numrin E Ri
Veq Ty
Ayo
Roll
Shume On
Like Dat


Përkthime (37)


Artistë Të Ngjashëm:

Era Istrefi

Klea Huta

Argjentina Ramosaj

Ava Max

Orinda Huta

Parashqevi Simaku

Anxhela Peristeri

Bleona Qereti

Leonora Jakupi

Adelina Ismaili


Tags: Dhurata Dora, Dhurata Murturi

Dhurata Dora në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019