A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Me Kë Ishte Bashkëpunimi I Parë I Dhurata Dorës?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
[26-05-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora tani është shumë e njohur, para disa viteve ajo deputoi për herë të parë në skenë me këngën e parë të kompozuar nga vetë ajo "Vetë Kërkove".

Gjithashtu Dhurata numëron edhe duete dhe bashkpunime shumë të suksesshme siç janë ai me Yang Zerkën dhe me Dj Blunt & Real 1.

Por a e dini se cili ishte bashkpunimi i parë i Dhurata Dorës? Ja u themi ne: Dhurata morri për herë të parë pjesë në Top Fest 8 me këngën "Dance Fb" e cila erdhi në bashkpunim Liberian Selimin (Librin), vëllain e të parit të Babastars, Getin dhe me Soulkid.

Por bashkpunimi më i suksesshëm i saj mbete ai i vitit 2012 me Don Arbas "Get Down", një projekt i cili u pëlqye shumë nga publiku, e ndërsa tani më Dhurata nuk është pjesë e këtij labeli.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019