A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

A Do Të Ketë Bashkëpunim Mes Dafinës Dhe Dhurata Dorës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[08-07-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora ka qenë e ftuar javën e kaluar në emisionin Prive për të folur mbi të rejat e saj për karrierën dhe jetën e saj private.

E pyetur nga gazetari se nëse ka plane për bashkpunime ajo u përgjigj se njëherit jo, por që më pas nuk i dihet.

Megjithatë ajo përmëndi emrin e Dafina Zeqirirt & Yang Zerkës si alternativë. Kështuqë nuk i dihet. Mbase në të ardhmen mund të kemi një bashkpunim nga kjo treshe.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019