A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Dora Bombastike Në Pejë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
[19-07-2015]
Këngëtarja e dashur për publikun, Dhurata Dora ka nisur sezonin e verës në shumë mbrëmje nëpër qytete të Kosovës, transmeton Indeksonline.

Ajo dje qëndroi në njërin nga klubet e Pejës, ku atmosfera ishte në nivelin më të lartë.

Dhurata edhe vet është habitur nga fansat e shumtë të saj të cilët qenë prezent mbrëmjen e kaluar, e që këtë e ka shprehur edhe në rrjetin e saj social në Instagram duke publikuar një foto të asaj nate, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, Dhurata pati sukses të madh me lansimin e fundit “Ti don”.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019