A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Dora Pëlqen Të “Zezën”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[13-08-2015]
Edhe këngëtarja Dhurata Dora ka arritur që të jetë nga më të kërkuarat për sezonën e verës. Së fundmi ajo ka mbajtur një koncert tjetër shumë të suksesshëm në Pejë në diskotekën "Bahçe Club".

E sigurisht që paraqitja në koncerte është shumë e rëndësishme po aq sa është edhe në TV. Së fundmi ajo ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet e veshur para një koncerti. Ajo kishte zgjedhur të zezën për atë natë.

Na rastis mjaft shpesh që ta shohim Dhuratën të vedhur me këtë ngjyra, apo me ngjyra të tilla më të errëta, mesa duket janë të preferuarat e Dhuratës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019