A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kur Dhurata Dora Performon Në Prishtinë...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[21-08-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora ka performuar së fundmi në prishtinë, në një nga clubet më të njohura të qytetit.

Në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar një video ku shihet se si është ndezur publiku nga performanca e saj.

Kur ajo filloi të këndoi hitin e saj "A bombi" të gjithë filluan ta ndezin atmosferën.

Ndërkohë Dhurata i është futur punës që në muajin shtator të sjellë një projekt të ri muzikor.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019