A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dhurata Nën Shoqërimin E Të Dashurit Në Dasmë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[28-08-2015]
Pothuajse të gjitha çiftet e estradës shqiptare jemi mësuar t’i shohim edhe më herët së bashku. Por ata që tërhoqën vëmendjen në dasmën e Sinanit ishin Dhurat Dora dhe i dashuri i saj Masari, raporton Indeksonline.

Ata janë shfaqur për herë të parë si një çift në një aheng të tillë.

Derisa Dhurata është shfaqur me një stil tejet të veçantë dhe shumë seksi.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019