A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Edhe Dhurata N'trip!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[01-10-2015]
Gati çdo ditë nga një artist po i bashkohet komunitetit n'trip nga operatori VALA në Kosovë. Drejtori ekzekutiv i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa po i mirëpret shumicën prej aristëve tanë në zyrën e tij, duke i pajisur kështu më pas ata edhe me kartelat e reja me numrin VALA.E kësaj kampanje së fundi i është bashkuar edhe këngëtarja simpatike Dhurata Dora. Aggron mustafa ka bërë të ditur nëpërmjet rrjetit të tij social në Facebook se si Dhurata është bërë pjesë e kësaj kompanie.

“Dhurata Dora hin n' ‪#‎Trip‬
Komuniteti i të rinjve të Valës, #Trip – nga sot u pasurua edhe me një kangtare të mirënjohur kosovare, Dhuratën
‪#‎Tripi‬ çdo ditë e më tepër po rritet dhe falenderoj të gjithë ata që deri më tani janë pjesë e këtij komuniteti. Njëkohëisht ftoj të gjithë të tjerët që ende sna u kan bashkangjitë, MOS të PRESIN ma, por të hynë n#Trip për të komunikuar më së lirti dhe më së miri më të dashurit e tyre.
‪#‎ValaIme‬”.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019